tzoo.hd.15534.5364.hotel-mela

LED продукція

Якщо ви хочете справжнього свята у вашому закладі, або таку зовнішню рекламу, яка привертатиме увагу перехожих за версту, зазиваючи кожного другого до вас на вогник, то вам потрібен саме світлодіод. Більшої яскравості, можливості передавання кольору і динаміки світла, ніж у світлодіода, сьогодні немає в жодного з інших різновидів світлових вивісок. Матеріальні вкладення в рекламу – це гроші, які повертаються. Не злякавшись витрат на оформлення ваших інтер’єрів і зовнішньої реклами світлодіодним підсвічуванням, ви істотно примножите кількість своїх клієнтів, а отже і прибуток закладу.

Застосування світлодіода в рекламі являє собою широкий спектр послуг. Він може використовуватися як самостійно, так і в поєднанні з іншими видами зовнішньої реклами, такими як світловий короб, об’ємні букви, оформлення вітрин, декоративне підсвічування різноманітних поверхонь.
За допомогою екранів і дисплеїв на основі світлодіодів можна створювати рекламу більш змістовного інформаційного характеру. Це рухомі рядки з будь-яким обсягом тексту і навіть цілі рекламні ролики – час, температура, акції, спеціальні пропозиції та знижки. При цьому у Вас завжди існує можливість зміни та оновлення рекламної інформації. Використання світлодіода дає змогу зробити не статичну, а динамічну рекламу. Оновлення інформації, мінлива гра кольору і просто мерехтіння вогників здатне привернути й утримати увагу людини більше, ніж будь-яка інша статична реклама. Про вас не тільки дізнаються, а й запам’ятають!

Зв'язатися з нами