000

Вхідні групи

Від того, як у будівлі виконано вхідну групу, залежить сприйняття організацій, магазинів, офісів, які знаходяться за нею, тощо.

Так що ж таке вхідна група? Це стандартний набір певних конструкцій, які утворюють єдину закінчену композицію, для створення оформленого в єдиному стилістичному рішенні дверного отвору будівлі. У дверну групу входить цілий комплекс із дизайнерських, технічних, маркетингових рішень, які втілюються в оформленні входу в ту чи іншу будівлю. Під час оформлення вхідної групи, необхідно ретельно проаналізувати людський потік і загальну стилістику навколишніх будівель біля будівлі. Вхідні групи можуть бути абсолютно будь-якої форми і кольору, а використання різних матеріалів дає змогу дати волю будь-яким фантазіям. дизайнера. Головними принципами, яких слід дотримуватися під час проєктування вхідної групи, є надійність, практичність і гармонійне поєднання із загальною стилістикою будови та навколишніх будівель.

Ще однією складовою вхідної групи є козирок. Він кріпиться над дверима і захищає від усіляких опадів, снігу і бурульок, що падають з дахів.

Сучасний світлодіодний лайтбокс у рекламі – це оптимально ефективна конструкція, використання якої вирізняється широким спектром експлуатаційних переваг і переваг. Лайтбокси, ціна на які не така висока, як скажімо на об’ємні букви, є найпоширенішим видом вивісок. Ціна на світлові короби безпосередньо залежить від їхніх розмірів, складності та типу.

Компанія “РА Професіонал” займається проєктуванням, виготовленням і встановленням світлових коробів (лайтбоксів) по всій Україні.

Зв'язатися з нами