01

Дозвільні документи

Оформлення дозволів на об’єкти зовнішньої реклами

Згідно з порядком “Типові правила розміщення реклами в м. Харкові” підставою для розміщення будь-якої вивіски або щита в м. Харкові є Дозвіл на розміщення рекламної вивіски (стели, щита) або Паспорт на розміщення інформаційної вивіски. Вивіски або щити встановлені без документів є незаконно встановленими і підлягають демонтажу. Оформляти не потрібно внутрішню рекламу та інформаційні таблички площею до 1кв.м.

Ми допоможемо Вам отримати Дозвіл на встановлення реклами, Паспорт на інформаційну вивіску. Ви можете доручити нам повністю все оформлення. Якщо у Вас є вільний час або вільний співробітник і Ви хочете оформити документи самі, ми допоможемо Вам підготувати необхідний для подачі в Головне управління з питань реклами пакет документів, або підготувати необхідний ескіз конструктивного рішення рекламоносія з печаткою та ліцензією, проконсультуємо Вас з усіх питань, пов’язаних із розміщенням реклами в м. Харкові.

Якщо у Вас уже є документи, але термін їхньої дії закінчується, їх необхідно продовжити. Для цього за 1 місяць до кінця терміну дії їх потрібно подати в Комунальне Підприємство Міський Інформаційний Центр. Під час подачі документів КП “ГІЦ” обов’язково вимагатиме у Вас Акт обстеження технічного стану вивіски (щита). Ми можемо підготувати для Вас такий Акт обстеження вивіски, правильно складемо його, надамо всі необхідні ліцензії. Якщо у Вас немає бажання вникати в ці “нетрі”, Ви можете доручити нам продовжити документи на рекламу, продовжити паспорт інформаційної вивіски.

Послугу оформлення дозвільної документації на рекламоносії наше підприємство надає понад 11 років. Переживши не одну зміну влади, наші фахівці допоможуть Вам вирішити питання з розміщенням реклами в м. Харкові.

Дозвільні документи

Оформлення дозволів на об’єкти зовнішньої реклами

Згідно з порядком “Типові правила розміщення реклами в м. Харкові” підставою для розміщення будь-якої вивіски або щита в м. Харкові єДозвіл на розміщення рекламної вивіски (стели, щита)” або Паспорт на розміщення інформаційної вивіски”. Вивіски або щити встановлені без документів є незаконно встановленими і підлягають демонтажу. Оформляти не потрібно внутрішню рекламу та інформаційні таблички площею до 1кв.м.

Ми допоможемо Вам отримати Дозвіл на встановлення реклами”,Паспорт на інформаційну вивіску”. Ви можете доручити нам повністю все оформлення. Якщо у Вас є вільний час або вільний співробітник і Ви хочете оформити документи самі, ми допоможемо Вам підготувати необхідний для подачі в Головне управління з питань реклами пакет документів, або підготувати необхідний ескіз конструктивного рішення рекламоносія з печаткою та ліцензією, проконсультуємо Вас з усіх питань, пов’язаних із розміщенням реклами в м. Харкові.

Якщо у Вас уже є документи, але термін їхньої дії закінчується, їх необхідно продовжити. Для цього за 1 місяць до кінця терміну дії їх потрібно подати в Комунальне Підприємство Міський Інформаційний Центр. Під час подачі документів КП “ГІЦ” обов’язково вимагатиме у ВасАкт обстеження технічного стану вивіски (щита)”. Ми можемо підготувати для Вас такий Акт обстеження вивіски, правильно складемо його, надамо всі необхідні ліцензії. Якщо у Вас немає бажання вникати в ці “нетрі”, Ви можете доручити нам продовжити документи на рекламу, продовжити паспорт інформаційної вивіски.

Послугу оформлення дозвільної документації на рекламоносії наше підприємство надає понад 11 років. Переживши не одну зміну влади, наші фахівці допоможуть Вам вирішити питання з розміщенням реклами в м. Харкові.

01

Зв'язатися з нами