О НАШЕЙ КОМПАНИИ:

Ми – рекламно-виробнича компанія RA Professional (RA Profi, РА Профі), що об’єднує спеціалістів з багаторічним стажем роботи в галузі зовнішньої реклами, яка вже понад 15 років виконує комплекс робіт з виробництва рекламної продукції із пластику, металу та композитних матеріалів. До сфери нашої діяльності входять виготовлення та розміщення зовнішньої реклами будь-яких видів – дахові установки, лайт-бокси, білборди, панель-кронштейни, козирки, світлові короби, сітілайти, транспортна реклама, штендери, світлові об’ємні літери, таблички, POS-матеріали та ін. Ми пропонуємо повний спектр послуг: від складання дизайн-проєкту до монтажу готових рекламних конструкцій. Також ми здійснюємо супровід виконаних замовлень: гарантійне та сервісне обслуговування, ремонт і вдосконалення рекламної продукції.
Ми володіємо власними виробничими потужностями, а також зварювальними та складальними цехами. Це дає нам змогу самостійно виготовляти рекламні конструкції будь-яких габаритів і типів складності, що в кінцевому підсумку значно здешевлює процес виробництва.
Сучасне обладнання дає змогу виконувати роботи будь-якої складності, зокрема створювати нестандартну рекламну продукцію. Ми займаємося зварюванням і гнуттям металу, плотерним різанням, широкоформатним друком, фарбуванням, фрезеруванням, лазерним різанням. За час існування на ринку, у нас утворилося велике коло постійних клієнтів, яких задовольняє якість нашої роботи і терміни виконання замовлень. Постійні замовники особливо відзначають, що наша продукція вирізняється якісним виконанням і тривалим терміном експлуатації.
Ми створюємо професійний дизайн, виконуємо конструкторські розрахунки, допомагаємо отримати дозвіл на зовнішню рекламу, а також консультуємо з усіх питань, пов’язаних з виготовленням і розміщенням зовнішньої реклами. Монтажні бригади оперативно встановлюють конструкції будь-якої складності, а також виконують усі необхідні електромонтажні роботи.
Нам добре відомі сучасні рекламні технології, але, що особливо важливо, ми завжди готові до розвитку і самовдосконалення шляхом освоєння новітніх розробок у рекламній галузі.