OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Виставкові стенди

Спеціалізована тематична виставка – чудова можливість отримати додаткових клієнтів для вашої компанії. На великі значущі заходи часто з’їжджаються замовники в пошуках нової продукції та постачальника, укладаються багатомільйонні угоди. Таким чином, компанія може істотно розширити ринок збуту.

Під час підготовки до участі у виставці насамперед необхідно правильно вибрати виконавця, який створить для вас якісний виставковий стенд для виставки. Такий стенд має привертати увагу до виробника та його продукції чи послуги.

Крім цього, згідно з опитуваннями, саме стенди для виставок змушують відвідувача підійти до того чи іншого учасника виставки. Тому важливо, щоб стенди мали привабливий зовнішній вигляд, одразу звертали на себе увагу.

Наша компанія здійснює виготовлення виставкових стендів будь-якого розміру та рівня складності. Вони можуть бути зроблені за індивідуальними макетами замовника або розроблені нашими фахівцями з нуля.

Виставковий стенд використовують у таких випадках:

  • для демонстрації експозиції;
  • просування товару або сукупності послуг;
  • привернення уваги потенційних партнерів і покупців.

Замовляючи стенд на виставку, важливо пам’ятати, що одна з його основних цілей – привернути увагу, виділити компанію із загального інформаційного та рекламного “шуму”. Достатньо трьох секунд, щоб відвідувач зацікавився пропозицією і прийняв рішення про те, що йому варто затриматися, або пройшов повз – до конкурентів. Стенди для виставок, створені з урахуванням усіх умов і правил, дають змогу звести втрати потенційних клієнтів до мінімуму.

Зв'язатися з нами