Ні для кого не секрет, що зовнішня реклама в наш час є одним із найефективніших рекламних засобів. Величезні вивіски, що світяться, бігборди і плакати великих розмірів на стінах житлових будинків чинять найсильніший вплив на потенційних клієнтів. У цій статті йтиметься про те, як залучити клієнтів за допомогою зовнішніх рекламних засобів.
Які саме бувають зовнішні рекламні засоби? Перший тип – це реклама на будівлях. У нашій країні найбільшою популярністю користуються плакати на будівлях. Зазвичай плакат на банерній тканині може бути будь-якого розміру, все залежить лише від побажання і фінансових можливостей клієнта. Плакати, габарити яких по короткій стороні перевищують 1 метр, як правило, друкуються з декількох частин.
На якій будівлі наклеїти плакат, щоб його рекламна функція виконувалася якнайкраще? Як правило, величезні рекламні плакати розміщують на будівлях у центрі міста. Причому це може бути як житловий будинок, так і торговий центр, офіс тощо. Найголовніше, щоб плакат був завжди на очах у людей, а не в затишному куточку. Наша компанія надає послуги з друку рекламних плакатів і розміщення їх на будівлях.
Другий тип зовнішньої реклами – це вивіска. Рекламна вивіска – це стилізований виріб, що поєднує в собі об’ємні букви, електронні елементи та світлову коробку. Такий тип навісної реклами, як вивіски, ретельно проєктуються дизайнером і справляють неповторний вплив на клієнтів. Такий рекламний засіб часто використовують кафе, ресторани та готелі. Завдяки тому, що в рекламну вивіску вбудовано світлові елементи, її видно не тільки в денний, а й у нічний час, а отже – залучення потенційних відвідувачів стає завданням ще простішим. Наша команда професійних дизайнерів виготовить оригінальні рекламні вивіски, взявши до уваги всі побажання клієнта. Ми виготовимо вивіску в найкоротші терміни.
Але не тільки навісні рекламні конструкції широко використовуються фірмами для залучення клієнтів. Великою популярністю також користуються так звані “вуличні” рекламні конструкції.
До таких належать: штендери, магістральні щити, покажчики на стовпі та багато іншого.
Штендери – це свого роду “будиночок”, двостороння конструкція з металу, на якій можна розмістити фотоматеріали і написи.
У великих містах часто можна зустріти магістральні щити, тобто рекламні щити, що стоять уздовж дороги на власній опорі. Така зовнішня реклама щити завжди перебуває в полі зору водіїв, тому фірма, яка замовила виготовлення реклами на щитах, може розраховувати на кілька клієнтів серед автолюбителів.
Ще один тип вуличних рекламних конструкцій – покажчики на ліхтарних стовпах. Таблички з освітленням вказують на місце розташування офісу.
Ми виготовляємо зовнішню рекламу будь-якого типу. Замовивши виготовлення реклами у нас, ви можете бути впевнені, що за допомогою цих засобів ви привернете до своєї фірми багато клієнтів, а будівлі міста і його вулиця буде прикрашена якісною зовнішньою рекламою вашого бізнесу.