Світлові літери досить універсальні елементи у виробництві зовнішньої реклами, що надає можливість побудувати практично будь-яку конструкцію.
У виробництві зовнішньої реклами (об’ємних літер) фахівці нашої компанії застосовують неонові технології. Назва компанії, логотип, реалізовані в конструкціях із підсвічуванням об’ємних символів, матимуть чудовий вигляд протягом доби. Технологія виготовлення цього виду реклами дозволяє нашим працівникам відтворити точні фірмові кольори компанії замовника.
Також істотно те, що світлові об’ємні букви можуть мати необхідну форму, розміри і колірну гамму. Їх можна виготовити висотою від 20 сантиметрів і більше. Для виробництва об’ємних літер ми використовуємо різні види пластику і металу, зі шліфованою напівматовою, матовою, глянцевою поверхнею, зрідка з напиленням.
Виразного ефекту об’ємним літерам надає різноманітне підсвічування. На сьогодні наша компанія застосовує кілька варіантів підсвічування. Найпоширеніший варіант – букви світлові з підсвічуванням всередині символів. Лицьову площину символів ми виготовляємо з напівпрозорого акрилового скла, бічну поверхню – з алюмінієвих профілів, забарвлених або з ефектом напилення під срібло або золото. Саме підсвічування букв здійснюємо за допомогою неонових трубок, вмонтованих на задню панель. Також для цього способу підсвічування всередині букв ми використовуємо люмінесцентні лампи, світлодіодні та стандартні лампи розжарювання.
Ми пропонуємо ще один оригінальний варіант підсвічування об’ємних літер. Тут лицьову частину і бічні стінки букв ми виготовляємо з напівпрозорого пластику. Освітивши їх неоновими лампами, отримаємо м’який ефект “примарного” світіння. Також оригінальності може надати монтаж непрозорого пластику на лицьовій поверхні конструкції.
Досить яскраве світіння можна отримати, застосувавши технологію відкритого неону. Тут світлові неонові трубки наше підприємство кріпить на лицьову поверхню букв. Цю техніку ми пропонуємо застосовувати на символах великого розміру, щоб досягти інтенсивності світіння символів до двох разів.
Також для підсвічування об’ємних літер наша компанія використовує технологію контражуру. У цьому прийомі тривимірний символ монтують із певним зазором від основної поверхні, і на цю поверхню кріплять обличчям до стіни будови трубки. У результаті виникає ілюзія букв, що пливуть над світлом. Непрозору лицьову поверхню букв можна використовувати як суцільну, так і з отворами, щоб домогтися додаткового світлового ефекту. Зроблена контр ажурним способом рекламна вивіска з металевого профілю має респектабельний вигляд.
Мерехтіння буквених символів можна оживити за допомогою світлодинамічної технології. Цю рекламну конструкцію, що складається з об’ємних літер, ми обладнаємо програмованим контролером, який перемикатиме світлові канали та змінюватиме їхню яскравість.
Сьогодні виникає тенденція до заміни неону на світлодіодні лінійки та світлодіодні кластери. Наша компанія стежить за розвитком ринку і може запропонувати своїм клієнтам усю лінійку сучасної світлодіодної продукції для монтажу в тривимірних символах букв.