Правильно сконструйована реклама – запорука вдалого бізнесу. Для того, щоб залучити цільових клієнтів, компанії витрачають величезні кошти на рекламні ролики, оренду щитів. І небезуспішно, адже гарна подача, вміння викликати інтерес споживачів – важлива складова успіху у сфері реалізації товарів і послуг. Нині найефективнішою по праву вважається зовнішня реклама, розташована на вулицях (на банерах, стінах будівель, нестандартна зовнішня реклама). Саме поза приміщеннями вона здатна залучити більшу кількість зацікавлених клієнтів. Головне – креативний підхід і вміння поєднувати в ній потрібну інформацію.
Ефективність зовнішньої реклами практично така сама, як у телевізійної (поки що ефективність другої переважає), але переваги порівняно з рекламою на ТБ полягають у нижчій вартості та більшій кількості можливих переглядів. Наша компанія професійно займається створенням і розміщенням зовнішньої реклами. Спектр надаваних нами послуг у цій сфері дуже широкий: ми випускаємо вивіски зовнішня реклама, банери, щити. Наша компанія гарантує:
– швидкість прийняття та реалізації замовлень;
– вибір найбільш рентабельного способу подачі інформації – банери, зовнішня реклама, щити або вивіски;
– якісне виконання спектра рекламних послуг, довговічність конструкцій;
– різноманітність матеріалів виготовлення конструкцій (пластик, метал, зовнішня світлова реклама);
– прийнятні ціни порівняно з іншими фірмами.
Як говорилося вище, зовнішня реклама, на якій спеціалізується наша компанія, має низку переваг порівняно з іншими видами. Її переваги поширюються на такі сфери:
1. ступінь охоплення. Основний напрямок діяльності рекламників: вплив на повнолітнє міське населення, чисельність якого становить понад мільйон осіб. На вулиці ймовірність контакту з потенційними споживачами дуже висока, особливо у великих містах із проблемою заторів – водії та пасажири волею-неволею розглядають щити, вивіски, банери.
2. можливість підбору оптимальної кількості рекламних конструкцій. При цьому контакти з цільовою аудиторією зростають.
3. можливість розташування рекламних конструкцій у найвигідніших (з погляду замовника реклами) місцях, де контакт зі споживачами максимальний – у громадських місцях, магазинах, торгових центрах, місцях скупчення черг;
4. низькі ціни порівняно з телевізійною рекламою та рекламою на радіо. Це важливий фактор, особливо для бізнесменів-початківців, представників малого бізнесу;
5. можливість використання нестандартних методів. При створенні зовнішньої реклами можливе використання величезної кількості дизайнерських прийомів, слоганів, фотографій, можливе використання не тільки основної поверхні стендів, а й вихід за кордон. Наша компанія використовує як нестандартну рекламу рухомі конструкції, світлові механізми, які здатні привабити покупців, що дають змогу зробити рекламу ще яскравішою і наочнішою.