01

Брендирование авто

Брендування автомобілів передбачає розміщення на транспортних засобах зображень рекламного характеру, фірмової символіки. Якщо Ви маєте свій парк, навіть із пари машин, було б непогано нанести на них власну рекламу. Це безкоштовний носій, причому – вельми і вельми ефективний. Саме таким чином здійснюється знайомство потенційних клієнтів з конкретним брендом. Десятки тисяч людей зможуть щодня бачити рекламу на авто, що не тільки дає їм змогу запам’ятати назву компанії, а й викликає певний споживчий інтерес.

Переваги брендування:

– Економія на рекламі. Цей вид візуального маркетингу дає змогу в найкоротші строки поширити інформацію про певний бренд, товар або послугу, не витрачаючи фінансові кошти на зовнішню.

– Більше клієнтів. За даними досліджень, динамічний (рухомий) носій привертає значно більше Ваших потенційних клієнтів – близько 91%.

– Впізнаваність бренду. Тисячі перехожих і водіїв, так чи інакше, запам’ятовують фірмові кольори Вашої компанії, її назву та номер телефону, що стає запорукою популярності організації серед представників цільової аудиторії.

– Формування позитивної репутації. Брендування автомобілів плівкою підкреслює особливий статус компанії, дає клієнту зрозуміти, що Ви маєте власний автопарк, а не орендуєте його.

– Тривала рекламна компанія. Термін служби зображення становить 5 – 7 років, що досить довго для рекламного носія.