Уже давно доведено, що зовнішня реклама є найпоширенішим і найефективнішим методом реклами, тоді як багато інших, часто дорожчих, просто ігноруються людьми. З’являється все більше технологій і нових форматів, що дають змогу в рази підвищити затребуваність рекламованого продукту. Наша компанія займається виготовленням, доставкою та монтажем зовнішньої реклами в Україні.
Переваги зовнішньої реклами
Зовнішня реклама практично не має недоліків і завжди знаходить потрібну аудиторію. Її не можна просто вимкнути і досить складно ігнорувати, тому що людина побачить її в будь-якому разі. Ба більше, побачить неодноразово, бо зовнішня реклама, як правило, розміщується не на один день, а на кілька тижнів або місяців. Вирішальну роль відіграють дизайн і місце розміщення вивіски зовнішньої реклами. Наприклад, рекламуючи магазин або офіс, найдоцільніше розмістити рекламу неподалік від магазину або просто на даху будівлі. Ці та інші питання ви можете довірити нашому агентству, де працюють тільки першокласні фахівці.
Види зовнішньої реклами
Ми пропонуємо широкий вибір зовнішньої реклами, видів якої існує величезна безліч: вивіски, штендери, наліпки без підкладки, банерні перетяжки, інформаційні щити, світлові лайтбокси, об’ємні літери без підсвічування, світлові об’ємні літери, об’ємні літери із зовнішніми світлодіодами, псевдооб’ємні літери і т.д.
Вивіски можна назвати традиційним видом зовнішньої реклами, використовуваним більшістю підприємств незалежно від їхнього роду діяльності.
Штендери є найдоступнішим, гнучким і недорогим видом зовнішньої реклами. Конструкція штендерів досить проста, а матеріали, що застосовуються в її виготовленні, дають змогу використовувати штендери як у приміщенні, так і на вулиці, незалежно від природних умов.
Наклейки без підкладки стануть ідеальною прикрасою вітрини магазину, а також дадуть змогу повідомити про майбутні знижки та рекламні акції.
Банерні перетяжки є недорогим і практично універсальним рекламним носієм, який зазвичай розташовується над проїжджою частиною, на будівлях або спеціальних опорах. Складаються вони всього-на-всього з тросової конструкції та рекламного поля.
Інформаційні щити найчастіше призначені для розміщення на вулиці і використовуються як дошки оголошень, афіші та місця для публікації соціальної інформації. Інформаційні щити різняться розмірами і технологіями, що застосовуються для їх виготовлення. Так, наприклад, існують полегшені тимчасові та стаціонарні довготривалі інформаційні щити. Крім того, вони наочні, довговічні і дають змогу легко змінювати рекламовані матеріали.
Хочете, щоб реклама “впадала в очі” всім пішоходам, які проходять повз, і проїжджаючим автомобілям? Легко! Замовте об’ємні букви з підсвічуванням і ваша реклама буде помітна в будь-який час доби.
Також ми займаємося брендуванням автомобілів і створенням ексклюзивних предметів інтер’єру та об’ємних виробів із найрізноманітніших матеріалів: каменю, дерева, гіпсу, пінопласту, мармуру, бронзи та багато чого іншого. Ціна розраховується індивідуально. Якщо ви всерйоз зацікавлені замовленням зовнішньої реклами, ціни можна знайти на сайті нашої компанії.