У великих містах рух людей відбувається не тільки вдень, а й уночі. Тому яскраво освячена реклама здатна приносити Вам користь і в нічний час доби. Це відомо кожному підприємцю, а кількість охочих замовити світлову рекламу збільшується з кожним роком. Наша компанія розуміє це і пропонує клієнтам свої послуги, спрямовані на якісне і недороге виготовлення неонових літер у місті Харків. Але чому саме неон? – запитаєте ви.
Річ у тім, що тільки неон здатний найякісніше і найдовговічніше передавати світло, водночас із нього можна робити різні рекламні предмети з будь-якою конфігурацією. Якщо неон порівнювати з іншими джерелами світла, то він має явно кращий і практичніший вигляд.
Неонова вивіска складається з: скляної трубки, газу і кріпильних інструментів (різні тримачі). Неонова реклама буває дуже різноманітною. Сам неон буває закритим (коли об’ємні букви висвітлюються внутрішнім підсвічуванням), відкритим (лампочки) і з контражуром (створюється ореол світла для об’ємних букв). Крім цього, неон гармонійно комбінується з іншою рекламою, а вночі надає дуже гарного зовнішнього вигляду всім вивіскам міста.
Виготовлення неону виконується поетапно і має чіткий порядок дій:
– на першому етапі плотерник виконує креслення майбутньої неонової трубки (робить він це за допомогою спеціальної програми і весь подальший результат залежить від правильної роботи саме на цьому етапі);
– другий етап – здійснюється склодув для того, щоб надати потрібну форму скляним трубкам (таку форму, яку мають рекламні букви);
– третій етап – трубка готується для заповнення газу;
– останній етап – акуратно заповнюються газом неонова трубка.
На весь процес виготовлення піде приблизно одна година часу (це для однієї об’ємної літери). До речі, неонову рекламу можна зробити і кольоровою, за допомогою додавання спеціального порошку в трубку, перед заповненням газу. Виглядає така реклама ще більш барвисто і цікаво.
Замовити виготовлення неону в Харкові можна через нашу компанію. Ми спеціалізуємося на створенні яскравих рекламних вивісок і маємо великий досвід роботи в цьому напрямку.
Як уже зазначалося вище, неон може слугувати внутрішнім підсвічуванням для об’ємних букв і вивісок. Але також він і окремо використовується в рекламній діяльності. Ба більше, після його застосування не виникає “світлових плям”, які характерні для ламп розжарювання, а серед усіх джерел світла неон упевнено посідає перше місце (якщо говорити про рекламу) завдяки яскравості світла, що передається, і довговічності у використанні.
Неонова вивіска належить до числа наймодніших і найпопулярніших видів зовнішньої реклами, і виготовляється за допомогою найсучасніших технологій.
Ми пропонуємо своїм клієнтам виготовлення неону за найдоступнішими цінами в Харкові, виконуємо роботу найбільш якісно і в зазначені терміни. Якщо ви зрозуміли, що ваш бізнес потребує саме такої реклами, тоді ми чекаємо на вас. Зробіть правильний вибір – замовте створення неонової вивіски в компанії RA Professional. Нехай реклама працює на вас і вночі.