Світловий короб, або лайтбокс, є рекламною конструкцією, яка підсвічується зсередини. Невеликі світлові короби мають конструктивну схожість з об’ємними світловими буквами. Принциповою відмінністю є наявність у лайтбоксах люмінесцентних ламп. Світлові букви найчастіше комплектуються неоновим підсвічуванням. Світловий короб застосовується як вивіска магазину.
Наша компанія в найкоротші терміни виготовить світловий короб з брендом вашого підприємства. Це дасть змогу потенційним клієнтам дізнатися про ваш бізнес навіть у темний час доби. Світловий короб може містити як напис, так і малюнок. Вартість виготовлення і монтажу світлового короба є набагато дешевшою за світлові букви. Бюджетний варіант рекламного світлового короба виготовляється на основі алюмінієвого профілю. Для лицьової поверхні використовується світлорозсіювальне оргскло або стільниковий полікарбонат. На цю поверхню наноситься інтер’єрний друк або аплікація з плівки Oracal.
Ми пропонуємо світловий рекламний короб з можливістю швидкої заміни рекламного постера. Такий варіант буде ідеальним, якщо ви плануєте здавати короб в оренду як рекламну поверхню. Під час виготовлення такого світлового короба ми використовуємо спеціальний алюмінієвий профіль. З його допомогою можна швидко замінити головну поверхню разом із нанесеним зображенням.
Ви також можете замовити ексклюзивні світлові короби з композитних матеріалів. Передня поверхня короба не пропускає промені світла, зсередини вивіска підсвічується через оргскло, яке розсіює світло. Ексклюзивний колірний короб, виготовлення якого трохи складніше, ніж простіших аналогів цього виду реклами, дасть змогу клієнту високо оцінити статус вашого закладу.
Крім світлових коробів, у нас можна замовити світлові букви. Це дорожчий вид зовнішньої реклами. Кожну букву виготовляють окремо, це досить трудомісткий процес. Світлові букви є незабутнім і барвистим матеріалом для формування у клієнтів позитивної думки про вашу компанію. Ми застосовуємо різні технологічні новинки та секрети, які здатні залишити слід у пам’яті покупця.
На відміну від лайтбоксу, світлові букви дають змогу побачити обсяг зовнішньої реклами вашого підприємства. Світлові букви рекламуватимуть ваш бізнес не тільки вночі, а й удень. Світлодіодну рекламу широко використовують у світлових буквах. На відміну від газосвітлових і неонових ламп, світлодіоди споживають набагато менше електроенергії і служать більш тривалий період часу.
Залежно від уподобань клієнта, фахівці нашої компанії виготовлять світлові букви з найрізноманітніших матеріалів. Найбільшою популярністю користуються корпуси із пластику, металу, оргскла. Ми допоможемо розробити дизайнерську концепцію майбутньої реклами вашого бізнесу. Фахівці нашої компанії розроблять індивідуальний проєкт зовнішньої реклами виходячи з ваших особистих побажань. Сучасні технології та деякі власні технологічні секрети дадуть змогу зовнішній рекламі вашого бізнесу світитися набагато яскравіше за вивіски конкурентів.