Світлові літери являють собою один з найвідоміших і заслужено популярних видів зовнішньої реклами. Головна їхня мета – підкреслити статус конкретної компанії; донести її назву (або гасло) до оточуючих, зробити такою, що запам’ятовується. Загальновідомо, що перше враження є вирішальним для формування власної думки про підприємство, салон, бутік, тощо організації. Якщо ви хочете, щоб ваш бізнес з першого ж погляду приваблював потенційну аудиторію, до вибору зовнішнього оформлення необхідно підійти надзвичайно відповідально. Об’ємні букви, підсвічені електрикою, – чудовий хід, який допоможе представити вашу організацію як місце, що пропонує послуги найвищого класу.
Фахівці нашої компанії оперативно і якісно проведуть виготовлення та встановлення об’ємних літер.
Засновники компанії напевно люблять ту назву, яку вони з любов’ю – і, можливо, впродовж тривалого часу, – для неї придумували. Само собою, їм хочеться підкреслити статус свого бізнесу і ефектно про нього заявити. Виготовлення об’ємних світлових літер – один із найефективніших способів це зробити. Рекламна установка такого типу завжди привертатиме увагу, вигідно виділяючи вашу компанію на загальному тлі. Окремим плюсом є та обставина, що цей вид реклами підходить практично для будь-якого бізнесу – настільки різноманітним може бути його виконання.
Для виробництва об’ємних літер використовуються фірмові кольори і той шрифт, який замовник вже сам для себе вибрав. Таким чином, створюється індивідуальний стиль конкретної рекламної установки. Саме він відповідає за впізнаваність, а також запам’ятовуваність бренду. Світлові об’ємні літери дають можливість створити дуже яскравий і небанальний, а також візуально виразний образ, який дасть змогу вашій компанії набути бажаного індивідуалізму на тлі конкурентів.
Як ми вже зазначали, цей вид реклами вміє бути неймовірно різноманітним. Величезна кількість моделей, матеріалів, а також способів виконання мають єдине обмеження – фантазію, якою дизайнер або замовник наділені. Різноманітність технологій виробництва, що існують на даний момент, дають можливість втілити в життя практично будь-який задум дизайнера. Це, своєю чергою, запорука того, що ваша компанія буде вигідно представлена на ринку. Наша компанія виробляє рекламні конструкції, які справді здатні привернути увагу клієнтів, а також вигідно презентувати бізнес не тільки на міських вулицях, а й на різного роду виставках і презентаціях.
Світлова реклама є оптимальним методом для тих, хто бажає зробити акцент на назві фірми, її бренді або логотипі. Конструкції цього типу завжди мають дуже переконливий і яскравий вигляд.
Серед матеріалів, з яких виробляють об’ємні літери, найдемократичнішим у плані ціни є пінополістирол. Букви із пластику завжди мають ефектний вигляд: їх можна робити як з підсвічуванням, так і без. Букви з контражурним підсвічуванням користуються заслуженою популярністю, оскільки, оснащені підсвічуванням, вони начебто “ширяють” у повітрі – це прекрасний рекламний ефект, який не залишиться непоміченим.