В економічній ситуації, що склалася, між продавцями йде постійна боротьба за клієнтів. Як наслідок, ми спостерігаємо ситуацію на ринку товарів і послуг, коли пропозицій набагато більше, ніж попит на них. Перевантаженість ринку сприяє конкуренції. Як варіант прояву боротьби за покупців є використання світлової реклами.
Одним із головних критеріїв успішної реклами є її актуальність. Наприклад, у товару є строк реалізації, після закінчення якого він стане непридатним. Завданням реклами є швидке просування цього товару і, як наслідок, його продаж. І простою вивіскою зі словом акція тут не допомогти. У такому разі на допомогу приходять світлові вивіски. Вони дуже добре помітні і вдень, і вночі. Інформація на таких вивісках засвоюється на 100% і надовго запам’ятовується, насамперед завдяки своїй оригінальності та красі. Адже якщо однаковий товар продаватимуть у двох місцях, як ви думаєте, куди прийде покупець? Правильно, туди, де він побачив барвисту вивіску і запам’ятав її. Використовуючи такий принцип, можна незначно завищувати ціну на товар. Цей прийом широко поширений у різних супермаркетах і гіпермаркетах.
Не скупляться витрачатися на об’ємні світлові літери і господарі розважальних закладів, таких як бари, ресторани і кафе. Такі букви мають велику популярність через свою практичність. Для їх виготовлення використовується металевий каркас, який може бути виконаний як з легкого металу, наприклад алюмінію, так і з нержавіючої сталі. Самі букви можуть бути плоскими або опуклими, все залежить від вашої фантазії. На готовий каркас кріпиться пластик, колір якого також визначає замовник. Вирішується питання з підсвічуванням, яке може бути і внутрішнім, і зовнішнім. Можна навіть підсвітити окремо контур букв. Готову конструкцію кріплять на каркасі, що виступає.
Велику увагу привертають до себе світлові короби або лайтбокси. Вони являють собою закриті конструкції, виконані на основі несучої металорами, всередину якої встановлюються світильники. Лицьову поверхню такого короба виконують зі світлорозсіювального матеріалу, на який наносять рекламну інформацію.
Дуже часто на фасадах різних будівель ми спостерігаємо написи, що світяться, виконані зі світлодіодних букв. Їхній принцип схожий на подібні конструкції. Світлодіодне підсвічування розміщується по периметру літер, які збираються в рекламне гасло або назву.
Наша компанія займає провідні позиції в сегменті світлової реклами. Бездоганна якість, стислі терміни і доступні ціни – ось наші головні козирі. Нашим майстрам до снаги виконати будь-яке замовлення, чи то світлові букви, чи то виробництво світлових коробів. Фахівці допоможуть підібрати вам найкращий варіант, спільно з вами обговоривши деталі проєкту.
Як показує багатовікова практика, реклама дійсно двигун торгівлі. І від того, яка вона, залежить окупність проєкту. Тому, якщо ви дорожите своєю справою, звертайтеся до нас. Ми допоможемо підвищити ваші продажі, зробивши для вас ексклюзивну рекламу.