Успішне ведення бізнесу вимагає комплексного підходу. І природно, що одне з перших місць у будь-якій бізнес-стратегії посідає якісна і надійна реклама. Одним із видів, які користуються сьогодні підвищеним попитом через свою ефективність, є світлова зовнішня реклама. Якщо ви зацікавлені в тому, щоб вона була виконана максимально професійно, оперативно і якісно, пропонуємо вам послуги фахівців нашої компанії, які з радістю візьмуться за виконання будь-якого, навіть найскладнішого завдання.
По суті, зовнішня світлова реклама є одним із найефективніших способів зовнішньої реклами, оскільки з її допомогою реклама може здійснюватися цілодобово. Якщо порівнювати цей тип вивіски з несвітловою, то очевидним стане той факт, що другий тип значно програє. Світлова реклама по суті своїй не страждає в темний час доби, залучаючи все нових і нових клієнтів. Крім того, крім рекламної, вона виконує також і іміджеву функцію, створюючи позитивне враження про компанію. Що стосується інформаційної складової, то вона безпосередньо залежить від того, наскільки професійно було складено рекламу. За допомогою послуг наших фахівців ви зможете отримати саме ту рекламу, яка вам необхідна.
Загалом світлова реклама виготовляється за певною технологією. В основі вивіски лежить прозорий стільниковий полікарбонат або ж полістирол. Крім того, для виготовлення також може використовуватися акрилове скло або банерна тканина. Для того щоб нанести рівне, красиве і якісне зображення, використовується метод аплікації. Найголовніше правило для тих, хто хоче отримати справді якісне зображення, свідчить, що на матеріалах не варто економити. У тому разі, якщо ви виберете занадто тонкий пластик, він може бути недостатньо стійким до впливів навколишнього середовища. У результаті тріщини від морозу або плавка матеріалу за занадто сильної спеки будуть неминучі. Підсумком стане занадто короткий термін експлуатації порівняно з рекламою, виконаною на більш якісній основі.
Для того щоб забезпечити якісне підсвічування реклами, сьогодні можуть використовуватися різні способи. Звичайна зовнішня реклама не витримує конкуренції зі світловою саме через те, що друга набагато ефективніша, оскільки помітна навіть у темний час доби. Для підсвічування сьогодні можуть використовуватися газосвітні лампи, світлодіоди або люмінесцентні лампи. Природно, що саме світлодіодні лампи сьогодні користуються найбільшою популярністю, оскільки вони мають довгий термін служби і кількість споживаної ними електроенергії порівняно з іншими джерелами дуже мала, і тому вони економічні.
На сьогоднішній день клієнти нашої компанії можуть скористатися одним з видів світлових вивісок, таких як об’ємні букви, лайтбокс або комбіновані вивіски, що мають складну конструкцію. Природно, що кожному клієнту забезпечується індивідуальний підхід, завдяки якому ви зможете отримати саме таку рекламу, яка вам необхідна.