Реклама – це одвічний двигун торгівлі. Це дійсно так. Чому? Тому що реклама – це завжди заклик до дії, і що красивішою та яскравішою буде реклама, то більший ефект буде від продажів. Ви хочете представити очам споживачів свій бізнес у вигідному світлі? Хочете суттєво збільшити продажі? Пропонуємо вашій увазі нашу високопрофільну організацію, яка протягом багатьох років професійно займається виготовленням зовнішніх вивісок різних форматів.
Багаторічний досвід нашої роботи в Харкові довів, що найдієвішою є реклама зі світловими буквами з неону. Тому ми активно працюємо в цьому напрямі й не тільки.
З нами вигідно працювати, тому що ми:
– принципово не завищуємо штучно ціни, так як це роблять наші конкуренти;
– пропонуємо своїм клієнтам широке розмаїття варіантів зовнішніх вивісок;
– працюємо швидко, оперативно і якісно, що допомогло нам вийти в категорію лідерів за професіоналізмом у місті Харків.
Виготовлення зовнішніх вивісок ми здійснюємо за договором і завжди даємо гарантії якості.
Ми виробляємо такі види зовнішньої реклами, як:
– фриз (який служить несучою конструкцією для розміщення в ньому рекламних елементів),
-світловий короб (або як його ще лайтбокс – несуча конструкція, де всередині встановлюються світильники),
-об’ємні букви для встановлення їх на будівлі (які можуть виконуватися з найрізноманітніших видів пластику і металу. Підсвічування букв може бути як внутрішнім, так і зовнішнім).
Виготовляє наша професійна команда також:
– високоякісні панелі-кронштейни (які складаються з одного або пари світлових коробів, що встановлюються на фасадну частину будівлі),
– яскраві вивіски (об’ємні букви, накладні елементи, електронні статичні компоненти),
– помітні плакати (де основою слугує армована банерна тканина),
– міцні дахові рекламні установки.
Також наша організація спеціалізується на виробництві брендмауерних панно, комплексного оформлення рекламного фасаду і табличок. Наша дружна команда також працює над виробництвом штендерів, стел, магістральних щитів, реклами на вказівниках, призматрона, транспаранта-перетяжки. Звернувшись на наш сайт http://ra-professional.com.ua/, ви зможете переглянути каталог послуг нашого сайту, побачити детальний каталог портфоліо наших робіт і подивитися прайс-лист на наші роботи.
До кожного клієнта у нас індивідуальний підхід. Ми дбаємо про своїх клієнтів, тому стежимо за своєчасним виконанням робіт і їх стабільно високою якістю.
Ви все ще не вирішили – в яку організацію звернутися, щоб вам зробили виготовлення зовнішніх вивісок у Харкові? Звертайтеся до нас (знайти нас можна звернувшись на сайт http://ra-professional.com.ua/ або приїхавши до нас у головний офіс, що розташований на вулиці вул. 23 серпня, буд. 27). Розпочавши з нашими професіоналами взаємовигідне ділове співробітництво, ви будете приємно здивовані бездоганно високою якістю товару, демократичними цінами на наші послуги та індивідуальним підходом до кожного клієнта.