Відома приказка – реклама – двигун торгівлі як ніколи актуальна в сучасному світі. Рекламують усе, до чого хочуть привернути увагу споживача з метою подальшого продажу. Інформація розрізняється за наповненням, за форматом, за місцем розміщення, за виглядом. Для кожного проекту потрібен індивідуальний підхід і вибір виду реклами.
Поняття зовнішньої реклами та її види
Зовнішня реклама набула широкого поширення завдяки найкращому впливу на споживача. Вона здатна щодня по кілька разів на день привертати нашу увагу і охоплювати масову аудиторію. А далі працює схема: побачив-подобалося-купив. Таким чином, продукт просувається на ринку і набуває своїх шанувальників. Зовнішнє рекламування розраховане на пішоходів, водіїв автотранспорту, пасажирів громадського транспорту. Причому більше половини з них – доросле населення з високою купівельною спроможністю.
Які ж бувають види зовнішньої реклами? Основними є:
– вивіски – найбільш інформативний носій у будь-який час доби;
– лайт-бокси (світлові короби) – допомагають виділитися на загальному тлі;
– штендери – переносні рекламні щити з односторонньою рекламною поверхнею;
– бігборди (білборди) – стаціонарні конструкції на автошляхах і трасах;
– оформлення фасадів;
– рекламні розтяжки;
– неонові конструкції;
– виставкові стенди.
За своїми можливостями всі види зовнішньої реклами діляться на три основні групи:
1. Стандартні конструкції із зазначенням орієнтирів, які привертають увагу аудиторії (орієнтири).
2. Нестандартні конструкції, що повторюють фірмовий стиль, виконуються за індивідуальними проектами і підтримують імідж певної компанії, товару, послуги.
3. Стандартні та нестандартні конструкції, що сприяють просуванню об’єкта рекламування.
Види зовнішньої реклами підбираються для конкретних потреб.
Послуги, що надаються агентством зовнішньої реклами
Наша компанія може запропонувати найрізноманітніший вибір носіїв різного формату, які можемо розмістити в потрібному вам місці. Ми можемо запропонувати такі види популярної міської реклами на будівлях:
– фриз;
– лайт-бокс;
– об’ємні букви;
– панель-кронштейн;
– вивіска;
– рекламна установка на даху;
– брандмауер;
Рекламу на вулицях міста:
– штендер;
– вказівник на стовпі;
– стела;
– магістральний щит;
– призматрон;
– транспарант-перетяжка.
Наше агентство надає послуги з широкоформатного друку. Наявність відповідного обладнання дає змогу виконувати замовлення якісно та вчасно. Ми можемо виготовити об’ємні букви з різним рельєфом поверхні. Сучасне обладнання допомагає виготовити формування будь-якої складності.
Якщо ви не знаєте, який вигляд має мати ваша реклама, наша агенція зовнішньої реклами допоможе вам розробити дизайн будь-якого макета або логотипу. Завдяки нашій роботі рекламування стане зручним для сприйняття і приверне увагу. Наші дизайнери врахують усі ваші побажання.
Згідно з чинним законодавством, для розміщення реклами потрібно отримати відповідний дозвіл у дозвільних органах. Без такого документа монтаж рекламоносія буде недійсним. Наша компанія підготує вам пакет необхідних документів для отримання дозволу.
Ми займаємося всіма формами зовнішньої реклами і зможемо виконати окремі завдання та організувати проведення рекламних компаній. Про всі послуги, що надаються, і вартість зовнішньої реклами ви зможете дізнатися на сторінках нашого сайту.