Реклама зараз – двигун торгівлі. Вона скрізь: на телевізійних каналах, житлових будинках, сторінках інтернету. Навіть іноді шлейфом тягнеться за хвостом літака. Це прекрасний спосіб розповісти про свій товар, зробити його популярним у широких масах. Якщо у Вас є ідеї, наше завдання зробити хорошу рекламу, яка забезпечить їхню реалізацію та просування.
Ми пропонуємо своїм клієнтам різні види зовнішньої реклами. Мабуть, це найдешевший і найнадійніший спосіб заявити про фірму або товар, що має багато переваг, серед яких необхідно виділити найбільш значні.
Дизайн зовнішньої реклами може бути найрізноманітнішим. Наша компанія якісно і креативно виконає будь-яке замовлення, чи то об’ємні з пінопласту, пластику, металу, чи то складніші і технологічніші форми, такі як фриз, лайтбокс, призматрон. Ми з легкістю впораємося з цілісним рекламним оформленням фасадів, не залишивши байдужими жодної людини.
Такий вид реклами кидається в очі. За статистикою, 29 людей із 30 щодня по кілька разів прочитують яскраві вивіски, магістральні щити або невеликі штендери. Вдале поєднання кольорів, короткий ємний текст і цікаві доповнення роблять ваші слова поміченими, внаслідок чого, зовнішня реклама отримує ще один доказ своєї корисності.
Зовнішню рекламу неможливо перемкнути. Її побачить безліч людей, які нудьгують у транспорті, чекають на когось на вулиці або коротають час у заторах чи чергах. У кожному з цих варіантів реклама розважить і запам’ятається.
Рекламні оголошення та вивіски не обмежуються межами одного населеного пункту. Наша агенція зовнішньої реклами забезпечить швидке й організоване розповсюдження та встановлення рекламних точок у зазначених містах, незалежно від відстаней та обсягів завдання.
Вартість зовнішньої реклами перебуває в розумних межах, що теж є її очевидним плюсом. У нас рекламодавець зможе замовити оригінальні полотна, вивіски та наліпки, які, безсумнівно, допоможуть йому досягти успіху в розпочатій справі або повідомити всім про оригінальне нововведення.
Мінусами розміщення інформації в такий спосіб можна назвати часові витрати. Виготовлення зовнішньої реклами потребує часу, і за значних обсягів роботи, спільно з організацією, може тривати до місяця. Таку рекламну форму необхідно узгоджувати з місцевою адміністрацією або керівництвом торгових центрів і шопінг-молів, у яких розташовуватимуться привабливі вивіски та фігури.
Реклама створена для того, щоб зробити товар помітним, дати йому поштовх у продажі та розвитку. Наше ж завдання – допомогти Вам у цьому, перетворити вивіски, рухомі рядки і таблички на деталь екстер’єрів, що запам’ятовується, які не тільки прикрашатимуть вулиці та будинки яскравістю своїх вогнів, а й стануть вигідним способом повідомити світові про будь-який товар або подію. Обравши такий спосіб розповісти світові про себе, ви не тільки отримаєте гарний результат від такої реклами, а й будете приємно здивовані тим креативом і якістю, з яким ми Вам у цьому допоможемо.