Компанія RA Professional займається виготовленням світлових букв, неонових вивісок за привабливими для клієнта цінами. Якісна неонова реклама дасть змогу покупцям знайти вашу компанію або торгову точку в темний час доби. Виготовлення світлових літер є профілем діяльності нашої компанії. Світлові букви бувають кількох основних видів:
1. об’ємні букви, які обладнані внутрішнім підсвічуванням. Це досить недорогий і найпоширеніший вид зовнішньої реклами. Букви виготовляються з матеріалу, який добре пропускає світло (акрилу, стільникового полікарбонату). Усередині букви розташовується неонова лампа, яка є джерелом світла. Для того, щоб досягти високого ступеня яскравості, застосовуються потужні лампи з високим коефіцієнтом світловіддачі. Рекламні вивіски цього типу можуть бути виконані у формі логотипу компанії і є можливість за однією окремою буквою скласти назву підприємства загалом.
2. відкритий неон. Логотип і назва компанії складається з букв, які виготовлені з неонових трубок. Наша компанія може запропонувати вам понад 60 найрізноманітніших відтінків неону для вашої реклами. Реклама з використанням відкритого неону є яскравим і виразним рішенням. Яскравість літер і логотипу в 2 рази перевищує об’ємні букви з внутрішнім підсвічуванням. Така реклама просто не зможе залишитися непоміченою в темний час доби як для пасажирів транспорту, так і для пішоходів. Фахівці нашої компанії виготовлять зовнішню рекламу для вашої компанії виходячи з ваших індивідуальних побажань.
3. Контражур. Найяскравіший вид неонової реклами. Створення контражура передбачає створення корпусу з непрозорих матеріалів (нержавіючої сталі, пластику), в який поміщаються неонові лампи. Неонове світло відбивається від стінок конструкції і створює ілюзію, що вивіска ширяє у вільному просторі. Щоб домогтися максимального ефекту від контражуру, необхідно розміщувати рекламну вивіску на фасаді з неблискучою поверхнею.
Правильно виготовлені та встановлені вивіски для магазинів дадуть можливість залучити більше покупців. Особливо це характерно для придорожніх кафе. Саме неонова вивіска без слів розповість про імідж закладу, інтуїтивно підштовхне водія зробити замовлення.
Наша компанія виготовить і правильно оформить фриз, який буде основою для всієї рекламної вивіски. Далі за бажанням клієнта можна створити колірний короб – лайтбокс, поверхня якого міститиме назву та логотип компанії. Кінцевим продуктом стане барвиста рекламна вивіска.
Ми забезпечимо якісне і своєчасне виготовлення світлових літер будь-якого ступеня складності. Спеціаліст нашої компанії особисто огляне ваш об’єкт і дасть кваліфіковану допомогу, як зробити якісну та ефективну неонову рекламу. Іноді жартують, що якісна і правильно оформлена зовнішня світлова реклама замінює відділ продажів. Це, звісно, не завжди так, але клієнт буде схильний здійснити операцію саме в компанії, яка замовила яскраву неонову вивіску.
Явною перевагою світлових букв є їхня видимість у світлий час доби. У цьому показнику відкрита неонова реклама трохи програє. Вдень можна без зусиль визначити назву компанії, оскільки світлова буква є досить масивною спорудою і буде помітна здалеку навіть без підсвічування.
Зверніться в компанію RA Professional і ми допоможемо правильно підібрати зовнішню рекламу будь-якого ступеня складності для вашого підприємства.