У кожному місті нашої країни завжди знайдуться яскраві вивіски, що привертають увагу перехожих. Цей вид зовнішньої реклами сильно впливає на свідомість і надовго запам’ятовується в нашій голові. Звісно, маленьким містам у плані конкуренції вивісок набагато простіше, виділитися за цих умов зовсім не складно, а ось у таких великих містах, як Київ, Донецьк або Харків, зробити красиву вивіску, що запам’ятовується, не так то й просто. Саме тут потрібно проявити свою кмітливість і оригінальність. Якщо ж самим із таким завданням складно впоратися, варто звернутися до професіоналів, які знають усі тонкощі зовнішньої реклами і мають великий досвід роботи в цьому напрямі. Наша компанія є однією з них: ми надаємо своїм клієнтам найширший спектр послуг за доступними цінами в Харкові. Послуга “Об’ємні літери” користується особливим попитом, тому саме про неї варто поговорити детальніше.
Об’ємні букви – це один із видів реклами, який не потребує розшифровки. Річ у тім, що всі особливості та методи реклами прийшли до нас із Заходу і принесли із собою зовсім незрозумілі терміни. Тому практично кожна послуга потребує розшифровки для клієнта, крім цієї.
Замовляючи вивіски в Харкові у вигляді об’ємних літер, ви маєте знати про їхні різновиди і про те, з яких матеріалів вони виготовляються. Тим часом літери бувають:
– без підсвічування (абсолютно не освітлюються вночі, тому такі літери завжди використовуються всередині приміщень, на фасадах будівель їх практично не зустрінеш. Наприклад, їх можна побачити всередині торгових залів і офісів. Коштує подібна послуга набагато дешевше за інші);
– з відкритим підсвічуванням (букви підсвічуються за допомогою світлодіодів або неонових трубок. Зблизька це має не дуже гарний вигляд, зате якщо розмітити їх на даху, то вони матимуть більш естетичний вигляд, і побачити цю вивіску можна буде з далека);
– із внутрішнім підсвічуванням (освітлення встановлюють усередині об’ємних літер, а лицьову їхню частину спеціально виготовляють із прозорого матеріалу. Інші сторони букв не пропускають світло);
– і контражур (це підсвічування використовується для створення яскравого ареолу навколо контуру кожної букви. Прилади освітлення розміщуються за вивіскою, а самі букви не прозорі, але їхній задній фон має пропускати світло. Можна зустріти як усередині приміщення, так і зовні).
Об’ємні букви в Харкові представлені в різних видах, і наша компанія готова зробити для вас будь-яку вивіску (з перерахованих вище) за найприйнятнішими цінами.
Крім цього, слід знати, що об’ємні букви виготовляють із різних матеріалів. Найдешевшим із них є полістирол і полівінілхлорид. Букви з цих матеріалів застосовують для підготовки невеликих вивісок. Переваги: низька вартість і можна використовувати їх для внутрішнього підсвічування.
Також букви виробляють з алюмінію. Вони довговічніші та практичніші. Коштують, щоправда, дорожче, але і мають кращий вигляд, ніж пластикові букви.
Найдорожчим матеріалом вважається нержавіюча сталь. Важить вона набагато більше за інші види, тому і встановлювати її потрібно за спеціальною методикою. Такі букви можна висвітлити тільки зовні, що робить їх обмеженими в цьому плані.