Зробивши перший крок у формуванні рекламної стратегії, що полягає у визначенні сервісу або продукту, пропонованого Вами, виникає необхідність у вирішенні завдання з його просування. Визначивши цільові ринки збуту, їхнє можливе розташування, формуємо рекламний підхід, адже щоб бути затребуваним, товару потрібна реклама. Від того, які товари і яку сферу послуг Ви просуваєте, залежить набір інструментів, що передбачаються до використання. Це можуть бути публікації в засобах масової інформації, інтернет-реклама, зовнішня реклама. Але головне, щоб від вкладених коштів була дійсна віддача. З метою подальших перспектив розширення Вашого бізнесу наша компанія пропонує один з видів зовнішньої реклами для формування успішного іміджу в очах, як потенційних покупців, так і Ваших бізнес партнерів.
Йдеться про рекламу на білбордах, широкоформатних великогабаритних рекламних конструкціях. Вони можуть бути різноманітних форм і розмірів – вертикальні, горизонтальні, двосторонні, тристоронні. Вартість такої рекламної кампанії буде залежати як від бюджету, так і від її продуманості. Результатом стане очікувана результативність! Такий вид реклами дає змогу нашій компанії створювати воістину креативні та унікальні білборди, які будуть гідно оцінені Вами і Вашими клієнтами. Цей оригінальний спосіб донесення головної ідеї дає часом приголомшливий ефект. По-перше, ця конструкція має величезну оглядовість, а це означає, що гарантовано велику кількість переглядів. По-друге, його продуктивність у рази збільшена за рахунок видимості, оскільки вона в рази перевищує видимість інших повідомлень рекламного характеру. Його конструкція більш функціональна, не має надмірностей, чітко вирішує поставлені завдання.
Не перевантажуйте білборди зайвою інформацією, опрацювання відтвореної Вами ідеї має займати у свідомості того, хто проїжджає або проходить повз, лише кілька секунд. Професійні дизайнери нашої компанії вміло втілять Ваш задум, повністю передаючи укладений у ньому сенс. У кожної конструкції свої, тільки їй властиві особливості. Їх обов’язково потрібно врахувати, це вже стане частиною успіху.
Широкоформатна реклама забезпечує постійний потік зацікавленої цільової аудиторії. А рекламні конструкції стають частиною пейзажу не тільки в мегаполісах, а й у менших містах. Їх розміщення вже стало традиційним тому, що показники ефективності цього способу інформування сприяють збільшенню зацікавленості в пропозиції в тій формі, яка найбільшою мірою сприяє поліпшенню сприйняття. Наша компанія пропонує Вам скористатися цим інструментом для успішного просування продукції на нові ринки та освоєння його нових сегментів. У нашій компанії Ви можете замовити одразу кілька різних моделей білбордів, розосередивши їх у найвідвідуваніших місцях міста. Таке позиціонування товару – грамотний підхід, що дає змогу створити ефект повторюваності для ще більшого привернення уваги.