01

Широкоформатний друк

Відповісти на запитання: “Що таке широкоформатний друк?” частково допомагає сама назва – це друк на великому (широкому) форматі. Найпоширеніше застосування цього досягнення науково-технічного прогресу – це, звичайно ж, реклама. Величезні плакати та банери, які супроводжують нас під час багатогодинних подорожей автомагістралями, як правило, виконуються саме в цій техніці.

Широкоформатний друк може також застосовуватися для нанесення зображень на транспорті, і навіть для підлогової та асфальтової графіки.

Справедливості заради варто зазначити, що застосування широкоформатного друку не обмежується лише виготовленням рекламних плакатів і банерів, що встановлюються поза приміщеннями. Останнім часом широкого поширення набула і нова сфера використання цього досягнення – це інтер’єрний друк, тобто оформлення реклами, що розміщується всередині приміщення. Також це можуть бути стенди інформаційного характеру, перетяжки тощо. Ба більше, доступна ціна і можливість нанесення найрізноманітніших зображень все частіше стає аргументом для використання інтер’єрного друку безпосередньо для поліпшення естетики приміщення. Це дійсно нове слово в дизайні інтер’єрів і з його допомогою з’являється можливість з мінімальними витратами змінити інтер’єр і внести в нього “родзинку”.

Зв'язатися з нами